הרצאות והעשרה לקהל

מפגשי חוויה והעשרה

תוכן לאירועים

אירועי סוף שנה ? ציון העשור או אפילו "בר מצווה" לילדי העובדים. מנהל התוכן שלנו יוכל לסייע בידכם להגיע לתוצאה המבוקשת בהטבעת חותם והחוויה שיישארו גם ביום שאחרי.

חדש ! שימושים עסקיים במדיה חברתית

כולם מדברים על "הצונאמי" המקוון ששוטף את העולם המערבי בכלל וישראל בפרט – מדיה חברתית, כלים כמו פייסבוק, לינקדאין, טוויטר, יוטיוב ואחרים. למעלה משלושה וחצי מליון ישראלים בפייסבוק, כחצי מליון אנשי עסקים בלינקדאין ועשרות אלפים ברשתות חברתיות ועסקיות אחרות, חלקן ישראליות ורובן אמריקאיות או אירופאיות, כולם כבר שם או בדרך לשם, מה איתכם? עוד!

חדש ! Small Talk Big Business

מהי מערכת קשרים ? מדוע במאה ה-21 היא חייבת לקבל התייחסות כאומנות החיונית להצלחתך ? האם כמות החברים ב- facebook או כמות המנויים בנייד שלך אומרים עליך משהו ? וכיצד לחולל רגשות אצל האחר ,לנהל, לתחזק, לשמר ולמנף את מערכת קשרים שלך כך שתעבוד למענך עוד!

תרבות סין – עבר ועתיד, מסורת מול שינוי בסין, המעצמה הכלכלית העולה.

הרצאות הנותנות מבט על סין, על התרבות היחודית שלה, חיי היומיום בסין, התרבות העסקית שלה, מה שצריך לדעת איש העסקים שהמגיע אליה, או חובב התרבות הרוצה להבין אותה. סין היא מעצמה המהווה הזדמנות כלכלית ומחר תהיה אף יותר מכך, חשוב להבין אותה על מנת לדעת איך להתנהל מולה, לדעת מה היא מכינה לנו.

חדש ! "הייתי בהאיטי"

עדות אישית של ניהול משלחת החילוץ להאיטי ושיתוף בדילמות ניהוליות וערכיות שהיו שם מ"כסא מפקד המשלחת" וכאדם פרטי. זאת לצד הכרת תופעת רעידת האדמה והתופעות הנלוות בה בכלל ובישראל בלבד, ודרכי פעולה למזעור הנזקים.

סדנת טעימות באנגלית עסקית

אירוע חוויתי המאפשר התנסות במספר כישורים נחוצים באנגלית עסקית בעולם גלובלי: כישורי פרזנטציה – Presentation Skills, אמנות ה-"סמול טוק" -Small Talk נאום המעלית- “העברת מסר מזוקק בדקה" – Elevator Pitch (הארוע כולל טעימות יין באוירה עסקית)

סדנת "תיאבון להצלחה" (כ 4 שעות אקדמיות למפגש)

פרי מחקר אקדמי חדשני, העוסק בקשר ההדוק שיש בין אוכל לעסקים, אוכל וסגנונות ניהול,

סדנת חוויה המשולבת בהכנת ארוחה תוך שיקוף תהליכים ניהוליים, לבסוף נהנה כולנו גם מלקחים ותובנות בתחום הניהולי וגם מהארוחה טובה שהכנו במו ידינו.

"לברוא את המציאות "- התעוזה של היום היא הנורמה של מחר

האם ישנה מציאות אובייקטיבית או שמא אנחנו יוצרי המציאות של עצמנו? מה עושים בכדי לברוא מציאות רצויה? איך יוצאים מהמחשבה שמישהו אחר "אשם" בכל מה שקורה לי?

הרצאת "לברוא את המציאות" מטיחה את משתתפיה שוב ושוב על קירות הקיבעון שהם בעצמם בנו ומוכיחה מעל כל צל של ספק שאדם הלוקח אחריות על גורלו ומוכן לחלום ולרצות- מסוגל, לברוא לעצמו מציאות חדשה. בהתחלה בראשו ואחר כך הלכה למעשה.

"לעגל את הריבוע" – חשיבה יצירתית

חשיבה יצירתית שיטתית הינה מתודה המאפשרת לכל אדם, בעזרת סדרה של צעדים ועקרונות, לצאת מהקופסא שלו ולחשוב אחרת. חשיבה אחרת פירושה חדשנות, ראשוניות, יתרון יחסי וכמובן כסף. המשתתפים יקבלו מתן כלים ייחודיים, חדשניים ושיטתיים בחשיבה Aחרת .ייחשפו לטכניקות מרעננות,יישומיות ומגוונות אותן יוכלו להנחיל בחייהם האישיים ובעבודתם בארגון.

"משחק החיים" – הנומורלוגיה ואתה..

בחירות נכונות שעושה אדם למעשה מנתבות את חייו:מתן שם לתינוק שנולד, בחירת שותף עסקי ,בחירת בן זוג ואפילו מועד חתימה על עסקה . הנומרולוגיה היא כלי ניתוחי באמצעותו ניתן להצביע על הבחירות הנכונות שעל לאדם לעשות כדי למקסם את ההצלחה. מאפייני המספרים המרכיבים את תאריך הלידה והשם שופכים אור ומכוונים לעבר הבחירות הנכונות . בהרצאה מרתקת משעשעת ובעיקר יישומית, ייחשפו המשתתפים לכלים נומרולגים פשוטים להבנה שהוכיחו עצמם בחיים בקריירה ובעסקים של אנשים רבים.

פסיכולוגיה צרכנית : בין מדע ו"לופט געשעפט"

הרצאת הומור מרתקת, המאפשרת הצצה לעולם הפרסום, המכירות והחלטות הקנייה שלנו בחיי היום-יום. ההרצאה תעניק זוויות חשיבה חדשות, כאשר בתווך יתמודדו המשתתפים עם שאלת הרציונאל שבתהליך הקנייה של כל אחד ואחד מאיתנו

קבלת החלטות: על רצוי, מצוי ומה שביניהם

ההרצאה עוסקת באפיון וניתוח תהליכי קבלת החלטות במגוון עולמות התוכן הרלוונטיים: החלטות אישיות, ארגוניות, ניהוליות, וכיו"ב. ההרצאה משלבת מודלים תיאורטיים של קבלת החלטות, בשילוב תירגול דינאמיקה קבוצתית לצד מגוון רחב של דוגמאות מחיי היום יום בכלל זה: שאלות אתיות- מוסריות בקבלת החלטות. הסדנא תיבחן את מידת הרלוונטיות של המדע הרציונאלי לצד תהליכים אינטואטיבים של קבלת החלטות.

תדמית ותקשורת: כל העולם במה, וכולנו שחקנים

מפגש חוויתי ייחודי ומאתגר, המעניק זווית מעניינת של עולם התדמית לסוגיה, זאת בשילוב תכנים הומוריסטיים ומציאותיים כאחד. המפגש מומלץ בעיקר במסגרת Business & pleasure.

תורת המשחקים ומשחק החיים

ההרצאה מביאה לקדמת הבמה את אחת מדיסציפלינות המתמטיקה המרתקות ביותר, הלא היא תורת המשחקים, אשר פותחה ע"י ג'ון פון ניומן ואוסקר מורגנשטרן ואשר הולכת ותופסת מקום של כבוד בתהליך קבלת החלטות בקשת רחבה של תחומים: כלכליים, עסקיים, מדיניים ופוליטיים כמו גם בחיינו האישיים.(שיתוף פעולה הכרחי, משחק סכום אפס, Win-Win, עלות/תועלת,"אחריי המבול" ועוד. ההרצאה מציגה טפח מעולם מופלא זה, בשילוב דילמות המוצגות לקהל, ומאפשרות התנסות לשעה קלה ב"משחק החיים", קרי: תורת המשחקים.

מפתחות ההצלחה

בהרצאה תחשפו ל-8 מפתחות שיכולים להביא אתכם להצלחה שלכם –בין אם היא עסקית, אישית, להרוויח יותר, לחייך יותר, להיות רזה יותר, שמח יותר, עשיר יותר…

Super woman בחיים ובעסקים

לאישה יש כוח, עוצמה,אהבה, תמיכה וברכה. נשים מהוות עמוד תווך משלבות חיי משפחה,זוגיות ועסקים. לרוב עולות שאלות רבות של : איך משלבים הכל ? מהם הכלים המאפשרים מינון נכון ומנצח בין צרכי האישה והסביבה ?

שפת התועלות

"שפת התועלות" משרתת אותנו ברתימה ושיווק אפקטיבי להשגת המטרות שלנו אפילו מול בני הזוג והילדים. גישה מעשית ופשוטה המאפשרת ומציעה כלי הבנה ורתימת הצד השני למטרה שלנו WIN WIN SITUATION.

קסם האינטואיציה

כמה פעמים שהרגשנו "בבטן" שאנו עושים שמשהו לא בסדר ובכל זאת עשינו זאת?

כמה פעמים בזמן קבלת החלטה ידענו מה נכון ולא הקשבנו לתוכנו ?

אינטואיציות לא מוסברות קוראות לנו תמיד מתוכנו, לעיתים בניגוד לכל היגיון ואנו מתלבטים האם ועד כמה ניתן לסמוך עליהם.במבט מפוכח וכלים פשוטים ניתן להתחבר ל"יועץ הסתרים" שלנו שפעמים רבות יכול לסייע ובחינם.

חשיבה תוצאתית

מהי חשיבה תוצאתית ? כיצד בא לידי ביטוי בזוגיות ובכל מה שבינו ובינה – מימי הקופים והקופות ועד לימינו אנו… בחלק השני של ההרצאה תודגם החשיבה התוצאתית לתחום המקצועי של משתתפי ההרצאה (אנשי מכירות, מנהלים, דיאטניות וכד'…)

כלכלה קלה

הדרכה תכליתית, קבוצתית ואישית "בגובה העיניים" המקנה "ארגז כלים" ליישום מיידי,באופן המאפשר למשתתפים לעיתים לראשונה בחייהם, לנהל את הוצאותיהם בתבונה לצד הקניית תודעת צרכנות גבוהה ולאורך זמן.(ניתן לרכוש השתלמות מורחבת של 5 מפגשים- מצ"ב מידעון נפרד)

"לרקוד עם זאבים" התמודדות עם אנשים מאתגרים לנו במיוחד בארגון.

מאחר ואין ביכולתנו לשנות את אישיותם של אנשים בכל מערכי החיים שלנו, ובמיוחד במערכות היחסים בעבודה וב"פוליטיקה הארגונית", חשוב שנכיר דרכים טובות ואפקטיביות כיצד להסתדר איתם ע"י שינוי גישה וציפיות, בניית "חוזה התנהגותי" ושימת גבולות.

"להשיג את המקסימו"מ במינימו"מ ": ניהול משא ומתן

ביום יום, בתוך הארגון ,מול לקוחות,בתא המשפחתי ובזוגיות אנו מנהלים משא ומתן על זמן, כסף, איכות, דרישות, סדר עדיפות, התנהגות ועוד. הסדנה תציג כלים וטכניקות להגיע למקסימום ע"י שיפור כישורי ההתנהלות במרחבי המשא ומתן.

"ניקוי ראש" – כיצד "לחזור הביתה נורמאלי" מיום עבודה

נגמר לו יום עבודה ואנחנו בדרך הביתה ל"משמרת השנייה", הטלפון ממשיך לצלצל ואנו נקרעים בין מערך התפקידים. כלים והתנהגויות מומלצות ל"מעבר חלק" משדה העבודה לתא המשפחתי.

"על תבונה ורגישות"

פיתוח והכרת כישורי אינטליגנציה רגשית: היכרות עם הטווח הרגשי שלנו, כלים לפיתוחו והפעלתו בצורה מקדמת, ופיתוח כלים במרחב הקשר והתקשורת שלנו.

השעה ה25- פיתוח האפקטיביות האישית.

לעולם אין די זמן לעשות את כל שאנו רוצים וצריכים לעשות,לא במהלכי יוזמה ולא במהלכי תגובה.

כלים,טכניקות וטיפים פשוטים יאפשרו לך להתמודד עם תחושת חוסר הזמן ,החל בזיהוי ומתן מענה ל"בזבזני זמן" חיצוניים וכלה בבקרה של ההתנהלות האישית של כולנו מבחינת תכנון ומיצוי הזמן"

רשמי טיול במרוקו הקלאסית

מרוקו הינה יעד תיירותי ומוביל כיום. מדינה יפיפייה שמשלבת בתוכה ניגודים בכל התחומים והמובנים , החל מנופים ואקלים , דרך תרבות ופולקלור וכן שווקים מרהיבים ועשירים המצויים ברבעים עתיקים ומפותלים. אם נוסיף לכך את הטקסים , ההילולות ופולחני הקדושים כל זה עושה את הטיול במרוקו לחוויה מרתקת, מפגש זה יביא את מרוקו אליכם …הכי קרוב שאפשר .

"שצילום הופך לטבע"

סדנה בנושא צילום ,תמונות מהממות המנציחות נופים ורגעים במקומות שונים בארץ,בהרצאה יומחש על ידי המרצה שהינו מהסגל הבכיר של "מסע אחר" עד כמה אלומת אור,הבזק פלאש ומיקום יכולים לעשות את ההבדל בין "עוד תמונה" ל.."התמונה".

תזכור תזכור

סדנת פיתוח מיומנויות זיכרון –תארו לכם שתוכלו לזכור בקלות שפע של שמות, תאריכים, מספרי טלפון, פרצופים, מטלות, תהליכים ופרטים נוספים. זיכרון נחשב לאחד ממרכיבי האינטליגנציה. כושר זיכרון מפותח מסייע בעבודה, בחיי היום-יום ומשפר את מערכות היחסים עם הסובבים.

במהלך הסדנה תיחשפו לטכניקות זכירה שונות (זיכרון אסוציאטיבי ,סדרתי,ספרתי, סיפורי ועוד)

אשר יוכלו לסייע ביומיום.

חופש המידע וביטחון המדינה – צה"ל והתקשורת

עד היכן מגיעה זכותו של הציבור לדעת, האם בכלל ניתן לקבוע כללים לכל תרחיש ?

האם באמת ישראל זקוקה בניגוד למדינות המערב לצנזור? מה סמכותו ועד איזו נקודה היא משרתת את האינטרס הציבורי.

החברה הישראלית – מעבר מ"חברה מגויסת" ל"חברה פתוחה"

אילו שינויים עוברת החברה הישראלית עם השנים ומה המשפיעים מרכזיים בשינויים אלה,חברה טכנולוגית מובילה,בני נוער הגדלים ומושפעים מהמתרחש בכפר הגלובלי, האם הרצון להידמות לחברות המערביות עומד בקנה אחד עם סכנת הקיום העומדת מעבר לפינה?

כל מה שבין יעקב הפלמ"חניק עם כובע הטמבל (יענקלה) לבין יעקב יזם ההיטק (ג'ק) .

ישראל במאבק עם טרור ובחיפוש אחר השלום

"נילחם בטרור כאילו אין שלום ונקדם את השלום כאילו אין טרור " ,דבריו אילו של יצחק רבין ז"ל משקפים תפיסת עולם של העם היהודי כעם רודף שלום מחד אבל עומד על זכויותיו וביטחונו מאידך.

האם תפיסת עולם זו מתיישבת עם התרבות של שכנינו הערבים? ומה הדרך לגשר על הפער והאם בכלל ניתן לגשר עליו?

הנעת אנשים -עדות מכסאו של מפקד בסיס מבצעי בחיל האויר(הרצאה)

הצבא ,כארגון טוטלי מספק את מרבית צרכיו של הפרט אך האם די בכך להנעת המשאב האנושי ? האם זו ערובה ליכולת המפקד ל"רתום" את פקודיו לביצוע המשימה בהצלחה?

כיצד מניעים כ3000 איש בגילאים שונים, בעיסוקים מגוונים וברמת מחויבות שונה (חיילי חובה ,אנשי מילואים ואנשי קבע שזו פרנסתם)  קרא עוד!

"חוג בית בעבודה" (מתאים בעיקר לHAPPY HOUR או כהרצאת העשרה לנופשון מאורגן)

10 הכללים לזוגיות נכונה

מילים רבות נכתבו בהיסטוריה על אהבה. אין אדם שלא מחפש אחריה. מדענים טוענים שהיא לא יותר מאשר תגובה כימית והורמונאלית בגוף, אחוזי הגירושין אותם מציגה הרבנות מטילים ספק בכדאיות החיפוש. מה חסר לנו בכדי לאהוב ולהיות נאהבים באמת ? איך בונים זוגיות על פי חכמת הקבלה? הרצאה חווייתית, מרתקת ומצחיקה,בסופה יוצאים עם כלים פרקטיים לשיפור הזוגיות!

מזל וגורל

מדוע אחד הוא עשיר ומפורסם והאחר עובד כפועל פשוט ואנונימי ? למה אחד נולד למשפחה עשירה ואילו האחר לענייה? למה האחד מצליח בכל דבר בו נוגע ואילו האחר נכשל ? האם ניתן להתערב בתהליכים ולקדם את המזל ?

על חינוך ילדים

חינוך הנו דרכה של האנושות להעביר הלאה לדור הבא, את הישגיה, ידיעותיה ותרבותה. האם כבר מצאנו דרך ראויה לחנך את ילדינו?

עיון מעמיק בכתבי הקבלה מגלה משנה חינוכית סדורה ומפוארת : "חנוך לנער על פי דרכו "

שיטה המאפשרת למחנך לסייע לכל ילד לגלות את עוצמותיו וחוזקותיו האישיות.

המקבלים ייחשפו לכלים פשוטים מאוד יאפשרו שיפור התקשורת עם הילד והעצמתו בדרך להצלחה.

רוצים רעיונות נוספים לפעילות העשרה – קראו כאן!

לקבלת הטבה

ברכישת פעילויות

משאבי אנוש כשותף עסקי

כישורים עסקיים

מיומנויות ניהול

הדרכה ומחשבים

בניית תוכנית הדרכה

אימון ,גישור, מנטורינג

מעוררי זיכרון לבניית תוכנית הדרכה

מחזור חיי העובד בארגון

יחסי עבודה

פרישה בעידן החדש – שווה לך לדעת

GLOBAL H.R

מפגשי חוויה והעשרה

ניהול סיכונים ביטוחי בריאות

המשוב בעולם ההדרכה

קורס יזמות וניהול פרויקטים

"סימולאטור שטח " במכירות

קורסי קהל רחב – מחירים

הרשם/י כיועץ/מרצה

תקנון  hrt | כל הזכויות שמורות © 2009  דרושים   קואצ'ינג  הנחיית קבוצות    קריירה  משאבי אנוש

– PureSimple בניית אתרי אינטרנט –שינוי גודל גופנים
ניגודיות
×